More Website Templates @ Templates.com!
SWFObject 2 static publishing example page

Alternatif içerik

Kullanıcının bilgisayarında flash yüklü değilse burayı gösterecekGet Adobe Flash player

Fotoğraflarımız

    Hayatımızın ve yaşadıklarımızın en büyük kanıtı onlar. Çoğumuz bazen korkarız eski fotoğraflara bakmaya çünkü onlar bir nevi zamanın da sayıcıları gibi.Akıp giden günler, haftalar, aylar ve yıllar o kadar sinsi ki aslında. Aynaya her baktığımızda göremeyiz değişimi, geçen günleri, bize hep aynı gelir kendimiz hatta yüzümüzdeki çizgiler ve saçımızdaki beyazlar daha önce varmışlar gibi. Bir zaman sonra karşı koymayı bırakırız, çünkü savaçmaya çalışmanın bir faydası yoktur, çünkü savaşacak bir şey yoktur karşımızdaya da sadece kendimiz. Yenemeyiz kendimizi çünkü oda zamanla ortaktır doğduğumuz günden beri, sürekli bizden alırlar alırlar hiç geri vermemek üzere. Bizde o kayıplarımızı bir fotoğrafa sığdırmaya çalışırız günün birinde ufak bir tebessüm edebilmek için. Belkide ardımızda bıraktıklarımıza ulaşabilmek için ama hayat aslında o kadar acımasız ki tamamen unutulmak kimbilir ne kadar sürecek bizler için. Zaten yaşarken çabalamamızın bir sebebide bu hayattan göçüp gittikten sonra hatırlanmak için değil mi?

    Güzel bir söz vardır; insanın öldükten sonra ardında bir şey bırakmaması, karda yürürken iz bırakmamasından daha zordur.

    Bizlerde iyi kötü sıradaki nesillere birşeyler bırakmaya çalışıyoruz, O'nlardan ödünç aldığımız bu Dünya'da. Umarım bizleri hatırlarlar, umarım hatırlanmak için güzel şeyler yapmışızdır, ve umuyorum hatırlanmak için güzel şeyler yapacağız.

    ailesoy
    Aile Ağacımız